Özel Ders İlanları
Başarının Web Adresi
Özel Ders İlanları Sitesi
Önerileriniz   |   Yardım   |   İletişim
Özel Ders İlan Üyelik
Gizlilik Politikası
Aşağıda belirtilen şartlar, OzelDersilan.com’un üyelerini ilgilendiren kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin GİZLİLİK ile ilgili bölümüdür. OzelDersilan.com Web Sitesi’ni kullanmadan önce, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

GİZLİLİK

OzelDersilan.com kişisel bilgilerinizi kullanacaktır. Bu çerçevede rızanızla paylaşacağınız ad, soyad, doğum tarihi, mezun olunan ve/veya okunan okullar, hizmet verdiğiniz il ve ilçe, e-posta ve telefon gibi bilgileriniz kaydedilecek ve üyeliğiniz sona erdikten sonra dahi saklanacaktır.

Profilinizde kendi isteğiniz doğrultusunda yayınladığınız bilgilere ilişkin OzelDersilan.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler öğrenci bulabilmeniz için paylaşılacak olup, tarafımızca izin verilenler arasından hangi bilgilerinizin paylaşacağını belirleme hakkı ve paylaşma nedeniyle doğacak her türlü sorumluluk tarafınıza aittir.

Profil içeriğiniz alenileşmiş bilgi sayıldığından, OzelDersilan.com’un elinde bulundurduğu size ait kişisel bilgilerden profil içeriğinde yer alanlarına ilişkin gizli tutma yükümlülüğü bulunmamaktadır. OzelDersilan.com dilerse bu bilgileri tanıtım ve sair maksatlı olarak kullanabilir.

Üyelik Formunu doldururken veya daha sonra talep üzerine bildirdiğiniz kişisel bilgilerin site tarafından müşteri portföyü oluşturulması, ticari veya sosyal kampanyalara ilişkin projeler, OzelDersilan.com tarafından belirlenen haber gruplarına kaydınızın yaptırılması ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla sitenin yer aldığı tüm projelerde kullanılabileceğini bildiğinizi ve bu hususa ilişkin onay verdiğinizi kabul etmektesiniz.

Onayınız doğrultusunda elde edilen bilgiler belirtilen koşullarda istatistiksel olarak da kullanılacak, elde edilen bilgiler anlamlandırılacak ve kişiselleştirilecektir.

İstemediğiniz takdirde, eposta ve/veya SMS’le gönderilen kampanya ve OzelDersilan.com’e ilişkin bilgilendirmelerin gönderilmesini engellemeniz mümkündür.

Bunun dışında kişisel bilgileriniz site tarafından ancak ve ancak yasal zorunluluklar söz konusu olduğunda ve yetkili mercilerce usulüne uygun şekilde yazı ile talep edilmesi halinde paylaşılabilecektir.

OzelDersilan.com üyelerinin tüm bilgilerini kendisi bizzat barındırmamakta, barındırma hizmetini 3. firmalar aracılığıyla sağlamaktadır. OzelDersilan.com barındırma hizmeti sunması için seçeceği firmanın alanında iyi ve güvenilir bir firma olması için özen gösterecektir. Bunun dışında barındırma hizmeti sağlayan firmanın gizlilik bilgilerinin güvenliğini sağlayamaması halinde OzelDersilan.com’un özen gösterme yükümlülüğünden başka yükümlülüğünün olmadığını ve doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmektesiniz.