Özel Ders İlanları
Başarının Web Adresi
Özel Ders İlanları Sitesi
Önerileriniz   |   Yardım   |   İletişim
Özel Ders İlan Üyelik
Üyelik Şartları
Aşağıda belirtilen şartlar, OzelDersilan.com’un üyelerini ilgilendiren kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin ÜYELİK ile ilgili bölümüdür. OzelDersilan.com Web Sitesi’ni kullanmadan önce, Kullanıcı Sözleşmesi’nin tamamını okumanızı tavsiye ederiz.

ÜYELİK

Üye Profili oluşturabilmek ve Üye olmak için en az 18 yaşında ve temyiz kudretine sahip olmak gerekmektedir. Üye tarafından belirtilen bilgi veya beyanatların doğruluğunu Üye kayıtsız şartsız taahhüt eder. Bu bilgi veya beyanatların doğruluğunun sorumluluğu Üye’ye aittir.

Kayıt formunda yer alan bilgileri eksiksiz ve istenen şekilde doldurmanızın akabinde size özel bir hesap oluşturulacak ve bu hesap için sizin tarafınızdan belirlenen bir şifre atanacaktır. Bu kullanıcı adı ve şifreyle Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra özel ders vermek istediğiniz alanla ilgili ilan ekleyebilir, düzenleyebilir ya da ilanınızı kaldırabilirsiniz. Şifreyi ve hesabın gizliliğini koruma sorumluluğu ve şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklere ilişkin sorumluluk size aittir.

Hesabınız onaylandıktan sonra sitede yayınlanacaktır. İlanınızın sadece özel derse ilişkin olması gerekmektedir. Yazılı izin alınmadıkça veya konuya ilişkin özel bir ilan türü tarafımızca sunulmadığı müddetçe, ticari bir kurum, grup ya da kuruluşa ilişkin olması ve/veya reklam içermesi mümkün olmayıp, içeren ilanlar, profiller yayından kaldırılacaktır.

Yayınladığınız ilanda eposta adresiniz ya da telefon numaranız yer almayacaktır. Aynı şekilde eposta adresinizi ya da telefon numaranızı ilanınızdaki herhangi bir metin alanına yazmanız durumunda, bu bilgi filtrelenerek yayınlanması engellenecektir.OzelDersilan.com, siz telefon numaranızın bütünüyle yayınlanmasını isteseniz dahi, haber vermeksizin eklenebilecek yeni özelliklerden sonra telefon numaralarının sadece kısmen görüntülenmesini zorunlu tutabilir. Telefon numaralarınızı ilanınızdaki herhangi bir metin alanına yazmanız durumunda, bu bilgi filtrelenerek yayınlanması engellenecektir.

Üyelik süreniz boyunca istediğiniz zaman bilgilerinizi güncellemeniz veya yayınlanması zorunlu olan bazı bilgiler dışında istediğiniz bilgiyi çıkartmanız mümkündür. Üyelik oluşturulma sırasında bilgiler üye tarafından girilecektir. Üye Profilinde ya da İlanlardaki bilgilerin doğruluğuyla ilgili sorumluluk tamamen Üye’ye aittir.

Profillerde yazılan içerikler, OzelDersilan.com tarafında kısmen veya tamamen değiştirelibilir. Eklenen profillerin yayınlanma zorunluluğu yoktur. Profillerin yayınlanması OzelDersilan.com'un insiyatifindedir.