RECEP ÇİÇEK

İSTANBUL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM İSTANBUL
  • Telefon 0539 380 ** **
  • E-posta rec****
  • Durumu Çevrim Dışı

Matematiği sevdirme konusunda oldukça iddialiyim. Matematik zor değildir iş anlatanda bitmektedir. Gerekli şekilde anlatirsaniz öğrenci için oyuna döner,yanliş ve ezbere bir yöntemle de kabusa döner. 7 yildir hem ilköğretim hem de lise öğrencilerine bu dersin zevkli ve kolay olduğunu gösteriyorum.
Detayli Bilgi İçin : 0539 380 46 44

Hali hazirda 7 yillik özel ders tecrübem bulunmakta olup bu işi severek ve gönülden yapmaktayim. Çocuklari sevmem ve onlarla iyi iletişimde bulunabilmem,gençlerle de abi kardeş ya da arkadaş ilişkisi çerçevesinde rahatça iletişim kurabilmem bu işte yetkinliğimi artiran temel faktörlerden. İlköğretim 5. - 8. sinif arasi öğrencilere tüm derslerinde ( Matematik, Turkce, Fen bilgisi, Sosyal Bilgisi ve İngilizce ) hem okul sinavlari için hem de Lgs'ye hazirlik amaçli yardimci olmaktayim. Onlara bir nevi koçluk,abilik yapmaktayim ve onlarin gelişimlerini görmek motivasyonumun temel kaynaklarindan.
- Lise öğrencilerine ise sadece Matematik ( Mat1 ve Mat2 ) dersi vermekteyim. Genelde uzun süreli öğrencilerim olup uzun vadeli hedefler üzerine çalişmaktayiz.
Hedefledikleri üniversite ve bölüme uygun olarak çalişma programi belirler öyle ilerleriz.

Verdiği Dersler

Yayında değil
İNGİLİZCE
Ders Verilecek Yer : Farketmez
Toplam Tecrübe : 4 Yıl
Ücret : 80 TL