Özel Ders İlanları
Başarının Web Adresi
Özel Ders İlanları Sitesi
Önerileriniz   |   Yardım   |   İletişim
Özel Ders İlan Üyelik
Öğretmen İnceleme "nilgün_mat"
İsim Nilgün
Soy İsim K...
Kullanıcı Adı nilgün_mat
Cinsiyet Bayan
Şehir istanbul(Avrupa)
Doğum Tarihi 3.2.1992 0
Üniversite Erciyes Ünv - KAYSERİ
Hakkında İlkokula başlamadan önce sayılara ve matematiğe olan merakım sayesinde ilköğretim hayatımda da özellikle sayısal derslerde başarılı bir öğrencilik dönemi geçirdim. Ortaöğrenim programımı İstanbul'da Şehremini Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, matematiksel düşünmeyi gerektiren bir bölüm olduğu için Bilgisayar Mühendisliği bölümünü tercih ederek lisans eğitimimi tamamladım.
Ders anlatma işini; aslında öğrencilik yıllarımdan beri arkadaşlarımdan başlamak üzere şu ana kadar birçok yakınıma ve arkadaşlarıma severek yaptım. Dersi anlatma şeklim son derece düzenli ve öğrencinin severek yapacağı bir sistemde ilerlemektedir. Özellikle öğrencinin çözemediği sorular üzerinde durarak, bildiklerini tekrar etmekten çok bilemediği konular üzerinde durarak zamanı daha verimli kullanmaya çalışıyorum. Haftalık çalışma programlarıyla birlikte öğrenciye uygun bir sistem uyguluyorum.
Öğrenci ile haftaiçi veya haftasonu günleri karşılıklı anlaşılan saatlerde, çalışma koşulları uygun olan kütüphane, kitapevi vb. mekanlarda ders vermeyi tercih ediyorum.
  Üye Türü : Standart Üye
  « Geri Dön        Kullanıcının Tüm İlanları