Nasıl Çalışır ?

Özel Ders Almak İstiyorum
Özel Ders Verenleri Ara ve Bul

Detaylı Arama butonunu kullanarak, Şehir, İlçe ve ilgilendiğin özel ders kategorisini seçerek alanında uzman yüzlerce öğretmen arasından dilediğini seç ve iletişime geç, özel ders almaya hemen başla!

Özel Ders Verenler Seni Bulsun

Ücretsiz Öğrenci Üye Ol, özel ders talebi oluştur, seçtiğin ders kategorisinde, bulunduğun şehirdeki bütün öğretmenlere özel ders talebin anında iletilsin. Öğretmen aramakla vakit harcama, öğretmenlerimiz dilersen mesaj atarak, dilersen telefonla, en kısa sürede sana ulaşsın, seçtiğin öğretmenle özel derse hemen başla!

Özel Ders Vermek İstiyorum
Ücretsiz Üye Ol, Profil Oluştur, Öğrenciler Seni Bulsun

Ücretsiz Öğretmen Üye Ol, profil oluştur, özel ders verdiğin şehir, ilçe ve ders kategorisini seç, özel ders için uygun olduğun zaman ve fiyat aralığını belirle, eğitim ve iletişim bilgilerini ekleyip, kısa tanıtım yazını yazdıktan sonra profilin yayınlanmaya başlasın. Özel ders almak isteyen öğrenciler sana ulaşsın!

Özel Ders Havuzundan Öğrencini Hemen Bul

Profilinizi oluşturduktan sonra öğrencilerin size ulaşması ve özel ders talep etmesi bazen zaman alabilir. Ancak özel ders almak isteyenlerin bir kısmı, öğretmen bulma sürecini hızlandırmak için "özel ders talebi" oluştururlar ve uygun öğretmenin kendilerine ulaşması için iletişim bilgilerini ve talep ettikleri dersin detaylarını yayınlarlar. Bulunduğunuz şehirde özel ders almak isteyen öğrencilere daha hızlı ulaşmak için Özel Ders Havuzu'nu kullanın, yardımcı olabileceğiniz öğrenciyle iletişime geçin, özel ders vermeye Hemen Başlayın!

Üyelik Paketini Yükselt, Aradığın Öğrenciyi Daha Hızlı Bul

Size sunduğumuz hizmetlerden bazıları ücretlidir. Standart ve Gold üyelerimize sunduğumuz hizmetler farklılık göstermektedir. Üyelik paketinizi avantajlı ödeme seçeneklerinden birini seçerek yükseltebilir, profilinizin arama sonuçlarında daha belirgin bir şekilde ve üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak daha fazla öğrenciye, daha hızlı ulaşabilirsiniz. Daha fazla öğrenciye ulaşmak ve aradığınız özel ders öğrencilerini daha hızlı bulmak için Avantajlı Üyelik Paketleri'ne göz atın.