MUHSİN ÖZNANECİ

İSTANBUL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
  • Semt KADIKÖY
  • Telefon 0546 661 ** **
  • E-posta muhsinoznaneci@gmail.com
  • Durumu Çevrim Dışı

Tıp fakültesinden mezun olduktan sonra aslında özel ders piyasasına dönmek hiç kafamda yoktu.Bazı kişisel ve sağlık sorunları dolayısı ile mesleğe ara vermek durumunda kaldım ve şu an aradaki dönemi yüksek lisansa başlarken verimli geçirmek adına İngilizce dersi vermeye karar verdim. Aynı zamanda orta seviye Fransızcam ve Başlangıç seviyesinde Almancam da mevcut. Kendi mesleğime her ne kadar aşık olsamda diller de benim için ayrı bir tutku ve bu konuda her kişinin diller ile tanışmasını ve aşık olmasını istiyorum.

TIPDİLden 90,TOEFLdan 104 aldım.Daha önce 12 özel ders öğrencim oldu,şu an güncel üç özel ders öğrencim bulunmaktadır.

Derslerimi özellikle konuşma ve okuma anlama üzerine dayandırırım.Gramer her ne kadar önemli olsa da,benim için önemli olan dili günlük hayatta kullanabilme yetinizin gelişmesi vekullanma yetinizi kendi başınıza geliştirebilmenizdir.Bu konuda olabildiğince kendi başınıza da çalışabileceğiniz bir seviyede olmanız birinci önceliğimdir.

Daha önce lise ve üniversitede gönüllü kuruluşlar ve spontan öğrencilere özel ders verdiğim oldu.Şu an üç adet öğrencim (biri A1,biri A2,biri B2-) olmak üzere mevcut.

Verdiği Dersler

Yayında değil
İNGİLİZCE
Ders Verilecek Yer : Fark etmez
Toplam Tecrübe : 6 Yıl
Ücret : 100 TL