GOKSU O.

İSTANBUL İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
  • Semt KÜÇÜKYALI
  • Telefon 0530 246 40 31
  • E-posta goksuozbek2018@gmail.com
  • Durumu Çevrim Dışı

Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında ilköğretimden üniversite tüm seviyelerle 23.yılını çalışan bir ULUSLARARASI (çift diploma) öğretmen olarak hem konuşma hem de gramer öğretimi konusunda ilgilenen kişilere yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
AYT/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/YDS ve PROFFIENCY sınavlarına yönelik ders ihtiyacı olan kişiler için ciddi bir kütüphanem bulunmaktadır ve ders verdiğim öğrencilerin tüm materyalleri ek ücret talep edilmeden tarafımca sağlanmaktadır.

Sınava hazırlık derslerinin yanında konuşma eğitimi almak isteyen yetişkinler için A1 seviyesinden başlayarak konuşma adaklı İngilizce eğitim programı vermekteyim.

Belirtilen ders saati ücreti temsili olarak girilmiş, olup , dersin talep edildiği saat, alınacak toplam ders saati ve ödeme şekli ile değişiklik gösterebilir, lütfen çekinmeden iletişime geçiniz.


Bir dili konuşa BİLMEK ile o dili öğretmeyi BİLMEK arasındaki farkı anadilimiz olan Türkçe 'yi ne kadar öğretebileceğinizi düşünerek bulabileceginize inanıyor, mesleği öğretmen olanları tercih etmenizi öneriyorum

Verdiği Dersler

Yayında değil
İNGİLİZCE
Ders Verilecek Yer : Kendi Evim
Toplam Tecrübe : 10+ Yıl
Ücret : 70 TL