RIDVAN A.

İSTANBUL FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM İSTANBUL
  • Telefon 0531 623 40 83
  • E-posta rdvn_aslan01@hotmail.com
  • Durumu Çevrim Dışı

Uludağ Üniversitesinden 2012 yılında mezun oldum. 2010-2012 yılları arasında bir etüt merkezinde Fen Bilimleri ve Matematik dersleri verdim. 2013 KPSS'de Türkiye derecesi yaparak bir devlet okulunda göreve başladım. 2020 yks TM alanında ilk 8000 (%0.3lük dilim) derecem vardır. 2009 yılından bu yana da özel ders verdiğim bir çok öğrenci oldu. İstenildiği takdirde referans olarak görüştürebilirim.

Dersi öğrencinin seviyesine indirerek , mantığını kavratarak ve bol bol örnek çözerek anlatmaya çalışıyorum. En önemlisi öğrencinin dersi sevmesini ve çalışma motivasyonunu arttırmayı hedefliyorum.

Birebir yaptığımız çalışmalarda kendi hazırladığım sorular, notlar dışında da çeşitli kaynaklar kullanıyorum. Verdiğim ödevlerle haftalık çalışmamızın geri dönüşümünü alarak öğrencinin yaptığı yanlışları tekrar ederek konunun eksiklerini tamamlıyorum.

İstanbul- Avrupa yakası(Bakırköy, Bahçelievler,Güngören, Zeytinburnu, Fatih) veya Marmaray duraklarına yakın Anadolu yakası semtleri ulaşım açısından tercih sebebidir.

Verdiği Dersler

Yayında değil
FEN BİLİMLERİ
Ders Verilecek Yer : Farketmez
Toplam Tecrübe : 10+ Yıl
Ücret : 100 TL