OZLEM MAESTRA (20 YILLIK)

İSTANBUL İTALYANCA ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM İSTANBUL
  • Telefon 0536 833 59 76
  • E-posta oy34@hotmail.com
  • Durumu Çevrim Dışı

20 yıla varan universite,özel okul,dershane ve özel ders tecrübesine sahip,cocuk-genç-yetişkin öğrencilerime İtalyanca'yı sevdirerek öğretmeyi ilke edinmiş bir öğretmenim.
İst.Ünv.İtalyan filolojisi 2000 mezunuyum.Ardından Floransa Centro Di Cultura per Stranieri eğitim kurumunu tamamladım.
İtalya’da yaşamak/okumak/çalışmak için kişiye sıfırdan dil öğretme, belirli seviyeden devam etme, eksiklikleri tamamlama,vize-finallere-sinava hazırlama, iş'te dil kartı alma konularında yardımcı oluyorum.
Yazılı, görsel, işitsel çok çeşitli kaynaklardan ihtiyacınıza özel hazırladığım formulize edilmiş metotlarla konuşma,anlatma,anlama,dinleme,gramer, yazma,okuma becerileri kazanacak,konuları kısa sürede kalıcı biçimde öğreneceksiniz.
4 yildir yurtiçi ve yurtdışı SKYPE 'tan da italyanca konuşma ve gramer derslerim devam etmektedir.Dersler öğrencinin hedefine ve öğrenim biçimine göre kişisel olarak tasarlanmaktadır.Vakti kısıtlı olanlar için ideal bir seçim.
Dil dersi o dili her bilen farklı meslekteki kişilerden değil,tek mesleği dil olan,öğretmen formasyonu almış kişiden garantili alınır.Dili bilmek ayrıdır,öğretebilmek ayrıdır.Gerisi boşa para harcamaktır.
* SIRKETLERE DERS VERILIR.

Verdiği Dersler

Yayında değil
İTALYANCA
Ders Verilecek Yer : Farketmez
Toplam Tecrübe : 10+ Yıl
Ücret : 120 TL