OZLEM OGRETMEN (22 YILLIK)

İSTANBUL İTALYANCA ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM İSTANBUL
  • Telefon 0536 833 59 76
  • E-posta oy34@hotmail.com
  • Durumu Çevrim Dışı

22 yıla varan universite,özel okul,dershane ve özel ders tecrübesine sahip, cocuklara,gençlere,yetişkinlere İtalyanca' yı sevdirerek öğretmeyi ilke edinmiş bir öğretmenim.

İtalya’da yaşamak/okumak/çalışmak için kişiye sıfırdan dil öğretme, belirli seviyeden devam etme(A1.A2.B1.B2.C1.C2), eksiklikleri tamamlama,vize-finallere-sinava hazırlama, iş'te dil kartı alma konularında yardımcı oluyorum.

Bircok kaynaktan ihtiyacınıza özel derledigim verecegim formulize edilmiş metotlar e calisma kagitlari ile konuşma, anlatma, anlama, dinleme, gramer, yazma, okuma, soru-cevap becerileri kazanacak, konuları kalıcı biçimde öğreneceksiniz. Dersler her iki tarafa göre birebir veya skype'tan, gruplara ise zoomdan h.içi,h.sonu, gündüz, akşam saatlerinde yapılabilir.

İtalyan Lisesi,Galileo Galilei lisesi,ITA ve Evrim okullari ilkogretim lise öğrencileriyle, Italya'dan veya Türkiye'den üniversite yada master öğrencileriyle ve İtalyanca ile ilgilenen her yas ve meslekten kisilerle çalışmaktayım.

*** 5 yildir birebir ders disinda yurtiçi ve yurtdışı SKYPE 'tan ve kucuk gruplarla ZOOM' dan italyanca konuşma ve gramer derslerim devam etmektedir.

Verdiği Dersler

Yayında değil
İTALYANCA
Ders Verilecek Yer : Fark etmez
Toplam Tecrübe : 10+ Yıl
Ücret : 140 TL