MEHMET UZUN

İSTANBUL KİMYA ÖĞRETMENİ
  • Semt TÜM İSTANBUL
  • Telefon 0538 505 ** **
  • E-posta uzu****
  • Durumu Çevrim Dışı

Yıldız Teknik Üniversitesinde, öğrenciliğe başladığım 2010 yılından bu yana özel ders vermekteyim. Elektrik Mühendisliği bölümünü başarılı şekilde bitirdikten sonra, mühendislik ve girişimcilik alanında özel şirketlerde çalışmaya devam ettim. Ayrıca kendi üniversitemde Elektrik Mühendisliği üzerine yüksek lisans eğitimim devam ediyor. Bu süreçlerde, okuldaki derslere destek olmak için İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite ve Lise Giriş sınavlarına hazırlanan birçok sayıda öğrencilerim oldu. Okuldaki derslerim sayısal ağırlıklı olduğu için Fizik, Kimya, Fen Bilgisi, Matematik, Geometri gibi derslere çok hakimim. Bu konularda yaklaşık olarak 10 yıllık özel ders verme tecrübesi sahibiyim

Herkesin dersi anlama ve kavrama seviyesi farklıdır, bunun nedenlerinden bazıları; altyapı eksikliği ve sayısal zekasıdır. Bu durumu iyi analiz edip, öğrencilerin seviyelerine göre öğretmenlerin yönlendirmeleri gerekmektedir. Bu konudaki tecrübelerime güveniyorum.

Derslerim sadece 60 dk' lık ders diliminden oluşmuyor. Ders dışında öğrencilerimin takibini, ve bu süreçte veli bilgilendirmelerini yapıyorum.

Daha fazla bilgi ve sorularınız için lütfen arayınız.

Verdiği Dersler

Yayında değil
KİMYA
Ders Verilecek Yer : Fark etmez
Toplam Tecrübe : 10+ Yıl
Ücret : 160 TL